Бронеконструкції
будь-якого класу
захисту

СЕЙФ-КІМНАТА

ВП


Сейф-комната - це приміщення, виконане зі сталевих панелей та спеціальних сталевих дверей, яке забезпечить виживання людини в екстремальних умовах.
Іншими словами - це безпечне місце, вбудоване в будь-яке приміщення вашої квартири, будинку, котеджу.
Для виконання всіх функцій, які покладаються на сейф-кімнату, її установка повинна мати потайливий характер, кімната захована всередині вашого будинку. Функціонально ця кімната нічим не відрізняється від будь-якої іншої кімнати, в ній є світло, опалення, кондиціонер, вентилювання повітря.
Застосування спеціальних матеріалів та технологій забезпечить настільки високий рівень міцності та надійності, що забезпечить життя людей від будь-якого виду загрози.
Про які загрози йдеться:
- воєнні дії поблизу вашого будинку
- терористична загроза
- вторгнення до будинку злочинних бандитських елементів
- загроза епідеміологічного характеру

Який захист забезпечить сейф-кімната:
- балістичну (захист від вогнепальної зброї, аж до ОЗК6 (снайперська гвинтівка СВД) за стандартом ДСТУ4547)
- захист від злому із застосуванням потужного різального інструменту
- протиосколочну
Характеристики сейф-кімнати, її конструктивні особливості, комплектація будуть визначатися типом подій, від яких вона захистить, часу перебування, кількості людей, які перебувають у ній.

БУНКЕР

Підземне сталеве укриття

Підземне укриття - це суцільно-сталева конструкція, що складається зі сталевих панелей і спеціальних дверей, які встановлюються в попередньо обране місце (викопаний котлован з підготовленим фундаментом) і є практичним рішенням для забезпечення легкого доступу до безпечних умов життя.

Основне призначення бункера – забезпечити людині тривале, безпечне, комфортне перебування в укритті під час екстремальних регіональних чи світових подій.
Йдеться про військові конфлікти, у тому числі із застосуванням зброї масової поразки, терористичні атаки, масові заворушення, протиправні дії злочинних елементів, загрози епідемії.

Комплектація бункера може включати все необхідне для тривалого перебування без шкоди для звичної якості життя - бункер відповідатиме способу життя того, хто живе в ньому.
Наявність у ньому електроживлення та засобів акумулювання енергії, кондиціювання та вентилювання повітря та його фільтрація, опалення, водопровід, телебачення та зв'язок, наявність кухні, ванної кімнати, спальні дозволить без зайвого стресу пережити не прості часові періоди.
Бункер

Лого
З нами
надійно
з 2021 року

Лого

Якість та надійність продукції ПП «Форпост» підтверджено результатами випробувань у Науково-інженерному центрі випробувань виробів та матеріалів захисту (НІЦІМЗ) та сертифіковано Центром сертифікації банківського обладнання (ЦСБО).

На сьогоднішній день сертифіковано всі банківські конструкції, необхідні для забезпечення безпеки працівників. Кулестійкі вироби відповідають вимогам ДСТУ 4546:2006 (СК2, СК3), ДСТУ 4547:2006 (ОЗК2, ОЗК3). Протизламні вироби відповідають вимогам ДСТУ EN 356:2005 (P2A, P6B), ДСТУ EN 1627:2004 (1 та 2 класи зламостійкості).

ПП «Форпост» завжди оперативно реагує на будь-які зміни у нормативно-правовому забезпеченні банківського захисту, тому вже зараз розроблено програму з модернізації існуючих фасадних вікон, що дозволяє забезпечити їх посилення до першого класу стійкості до злому (Згідно з ДСТУ EN 1627:2004, ДСТУ EN 356: 2005).


Наші переваги

Власне виробництво та кваліфікований персонал
Індивідуальний підхід до кожного замовника
Понад 20 років успішної роботи
Збудуємо Ваш банк під ключ
Продукція сертифікована
Доставка та монтажні роботи по всій Україні
Швидка, якісна робота
Монтаж у будь-який зручний для Вас час
Консультація

Наші сертифікати

Здані об'єкти

Останні новини 435

  1. SMART-скло

  2. Кабіна захисна посада охорони

  3. Новый передаточный лоток

    Решено создать принципиально новый передаточный лоток.

Є питання чи потрібно отримати консультацію?
Телефонуйте за номером
(068) 202-32-74
Наші офіси
м. Харків, вул. Шота Руставелі 18

ЗАЛИШТЕ СВОЇ КОНТАКТНІ ДАНІ ,

ми вам передзвонимо протягом 15-20 хвилин і уточнимо можливість надання та комфортні для вас терміни постачання потрібних послуг. .